2019-12-15

2a klasės mokiniai gruodžio 5 dieną išvyko į edukacinį pramogų centrą – CURIOCITY (Kaunas). Tai edukacinis pramogų kompleksas skirtas vaikams. Daugiafunkcinio miesto įspūdį kuriančiose 12-oje pažinimo erdvių yra integruotos žaidybinės, edukacinės veiklos bei aktyvios pramogos, sudarytos sąlygos vaikams imituoti realaus gyvenimo situacijas, susipažinti su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesinėmis veiklomis bei mokslo sritimis.

Antrokai dalyvavo edukacinėje pažintinėje programoje „Interaktyvus muzikos, dailės ir šokio menas mieste smalsiems vaikams“. Ji buvo sudaryta iš trijų dalių: I dalis – pažintis su muzikos menu; II dalis – pažintis su piešimo menu; III dalis – pažintis su šokio menu.

Mokinukai taip pat turėjo galimybių pažaisti, patirti, išmokti, pajausti! Tapo kosmonautais, kurie skrido erdvėlaiviu į kosmosą, priėmė greitosios pagalbos bei policijos ekipažų iššūkius.  Apsirengę ugniagesių kostiumais dalyvavo liepsnojančio namo gelbėjime, statė namus, ekskavatoriumi sėmė žvyrą ir t.t.

Šios dienos įspūdžiai vaikams dar ilgai išliks atmintyje! O gal kurį nors įkvėps ateityje pasirinkti vieną ar kitą profesiją…

Gita Gofmanienė