Metų  knygos rinkimai 2019

2020-01-09

Belaukiant gražiausių metų švenčių Rumšiškių  Antano Baranausko gimnazijoje  gruodžio 19 d. pradinių  klasių mokiniams buvo  išdalintos rinkimuose dalyvaujančios  metų knygos, gautos pagal paraišką  „Metų knygos vaikams rinkimai 2019‘‘. Mokyklos bibliotekoje įvyko  bibliotekėlės „Skaituoliukai 2019‘‘ atidarymas, naujų   knygų penketuko pristatymas. (Dirgėla, Tomas Karpavičiūtė ,,Benas –  sapnų siuvėjas‘‘, Landsbergis, Vytautas V. Karpavičiūtė, Dalia ,, Pūkis Karalius‘‘, Paulius Šulskytė, Jurga ,,Strykt, pastrykt‘‘, Zarambaitė, Ignė Padimanskaitė, Vanda ,,Stebuklingi senelio batai!”, Zavedskaitė, Dovilė Šarmaviciūtė, Jurga ,,Lietus ir skafandras’’).

Mokiniai  perskaitę knygas  pasidalins įspūdžiais, sukurs knygos reklamą, norės draugą užkrėsti skaitymo ,,virusu‘‘, iliustruos patikusį herojų, sudalyvaus balsavimo akcijoje.

Augant perskaitytų knygų skaičiui, ugdoma vaiko vaizduotė,  raštingumas,  kūrybingumas. Bendradarbiaudami vaikai plės akiratį,  patirs skaitymo teikiamą džiaugsmą.

Pasidalinę įspūdžiais apie perskaitytas knygas  balsuosime iki 2020 m. vasario 14 d.  už  labiausiai patikusią knygą. Skaitymo akcija finišuos Vilniaus knygų mugėje. Daugiausia skaitytojų balsų surinkę knygų autoriai tradiciškai bus apdovanoti Vilniaus knygų mugėje 2020 metų vasario mėnesį.

Mokiniams linkime gero skaitymo!

Autorės: Rūta Sadauskienė ir Janina Meiluvienė

 

Sveikiname
gimnazijos mokinių komandą, rajono mokinių smiginio varžybose iškovojusią I-ąją vietą:
Agatą Juškevičių 8a,
Titą Perskaudą 8a,
Ugnę Kveragaitę III,
Agnę Šamatauskaitę III.
Dėkojame fizinio ugdymo mokytojui Boleslovui Černiauskui už mokinių paruošimą ir organizavimą varžyboms.

Vėjūnę Balkutę,
tapusią rajono mokinių technologijų olimpiados 9-10kl. merginų grupės II vietos laimėtoja.
Dėkojame technologijų mokytojai Margaritai Kniūkštienei už mokinės paruošimą ir organizavimą olimpiadai.


rajono mokinių istorijos olimpiados nugalėtojus:
IIa klasės mokinį Beną Šimkūną, užėmusį I vietą 10-ų klasių grupėje;
IV klasės mokinę Godą Vadeikytę, užėmusią I vietą 12-tų klasių grupėje;
III klasės mokinį Povilą Degį, užėmusį II vietą 11-tų klasių grupėje;
IIb klasės mokinį Taurą Paknį, užėmusį III vietą 10-tų klasių grupėje;
IV klasės mokinį Joną Žumbakį, užėmusį III vietą 12-tų klasių grupėje;
Dėkojame istorijos mokytojui Vytautui Stanioniui už mokinių parengimą ir organizavimą olimpiadai.


IIa klasės mokinį
Mantą Valaj,
rajono 10–11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiadoje užėmusį III vietą.
Dėkojame rusų kalbos mokytojai Gražinai Rimkevičienei už mokinio parengimą ir organizavimą olimpiadai.


8a klasės mokinį
Titą Perskaudą,
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajono etape užėmusį III vietą.
Dėkojame lietuvių kalbos mokytojai Gintarei Markevičienei už mokinio parengimą ir organizavimą konkursui.


rajono mokinių fizikos olimpiados nugalėtojus:
Motiejų Tamonį,
užėmusį II vietą;
Roką Šimkūną,
užėmusį III vietą;
Ernestą Sadauską,
užėmusį III vietą.
Dėkojame fizikos mokytojai Austėjai Bukauskytei už mokinių parengimą ir organizavimą olimpiadai.