Metų  knygos rinkimai 2019

2020-01-09

Belaukiant gražiausių metų švenčių Rumšiškių  Antano Baranausko gimnazijoje  gruodžio 19 d. pradinių  klasių mokiniams buvo  išdalintos rinkimuose dalyvaujančios  metų knygos, gautos pagal paraišką  „Metų knygos vaikams rinkimai 2019‘‘. Mokyklos bibliotekoje įvyko  bibliotekėlės „Skaituoliukai 2019‘‘ atidarymas, naujų   knygų penketuko pristatymas. (Dirgėla, Tomas Karpavičiūtė ,,Benas –  sapnų siuvėjas‘‘, Landsbergis, Vytautas V. Karpavičiūtė, Dalia ,, Pūkis Karalius‘‘, Paulius Šulskytė, Jurga ,,Strykt, pastrykt‘‘, Zarambaitė, Ignė Padimanskaitė, Vanda ,,Stebuklingi senelio batai!”, Zavedskaitė, Dovilė Šarmaviciūtė, Jurga ,,Lietus ir skafandras’’).

Mokiniai  perskaitę knygas  pasidalins įspūdžiais, sukurs knygos reklamą, norės draugą užkrėsti skaitymo ,,virusu‘‘, iliustruos patikusį herojų, sudalyvaus balsavimo akcijoje.

Augant perskaitytų knygų skaičiui, ugdoma vaiko vaizduotė,  raštingumas,  kūrybingumas. Bendradarbiaudami vaikai plės akiratį,  patirs skaitymo teikiamą džiaugsmą.

Pasidalinę įspūdžiais apie perskaitytas knygas  balsuosime iki 2020 m. vasario 14 d.  už  labiausiai patikusią knygą. Skaitymo akcija finišuos Vilniaus knygų mugėje. Daugiausia skaitytojų balsų surinkę knygų autoriai tradiciškai bus apdovanoti Vilniaus knygų mugėje 2020 metų vasario mėnesį.

Mokiniams linkime gero skaitymo!

Autorės: Rūta Sadauskienė ir Janina Meiluvienė