Gimnazijos taryba

Gimnazijos tarybos funkcijos

Gimnazijos tarybos nuostatai

Nario vardas, pavardė Pareigos taryboje,
(atstovavimas)
El. paštas
Laura Mažylė Tėvų atstovas
(pirmininkė)
lmazyle@gmail.com
Gabrielė Alijošiūtė Mokinių atstovas alijosiute.gabriele@gmail.com
Melita Banevičiūtė Mokinių atstovas melitabnv@gmail.com
Gabrielė Žiūkaitė Mokinių atstovas ziukaitegabriele@gmail.com
Goda Vadeikytė Mokinių atstovas goda.vadeikyte@gmail.com
Tautvydas Nagorskas Mokinių atstovas
(pavaduotojas)
tnagorskas@gmail.com
Sigita Danilevičienė Tėvų atstovas sigitadan@gmail.com
Tomas Jankauskas Tėvų atstovas bctomas@gmail.com
Viorika Burhaj Tėvų atstovas vika_burhaj@yahoo.com
Jonas Žumbakys Tėvų atstovas jonaszum@yahoo.com
Ilona Balkuvienė Mokytojų atstovas ilonavejufeja@gmail.com
Boleslovas Černiauskas Mokytojų atstovas cerniauskasboleslovas@gmail.com
Vida Gelažienė Mokytojų atstovas
(sekretorė)
vidagela@gmail.com
Dovilė Sadauskienė Mokytojų atstovas dovilesad@gmail.com
Jurgita Sadauskienė Mokytojų atstovas
(pavaduotoja)
jjurga11@gmail.com
Sveikiname
gimnazijos mokinių komandą, rajono mokinių smiginio varžybose iškovojusią I-ąją vietą:
Agatą Juškevičių 8a,
Titą Perskaudą 8a,
Ugnę Kveragaitę III,
Agnę Šamatauskaitę III.
Dėkojame fizinio ugdymo mokytojui Boleslovui Černiauskui už mokinių paruošimą ir organizavimą varžyboms.

Vėjūnę Balkutę,
tapusią rajono mokinių technologijų olimpiados 9-10kl. merginų grupės II vietos laimėtoja.
Dėkojame technologijų mokytojai Margaritai Kniūkštienei už mokinės paruošimą ir organizavimą olimpiadai.


rajono mokinių istorijos olimpiados nugalėtojus:
IIa klasės mokinį Beną Šimkūną, užėmusį I vietą 10-ų klasių grupėje;
IV klasės mokinę Godą Vadeikytę, užėmusią I vietą 12-tų klasių grupėje;
III klasės mokinį Povilą Degį, užėmusį II vietą 11-tų klasių grupėje;
IIb klasės mokinį Taurą Paknį, užėmusį III vietą 10-tų klasių grupėje;
IV klasės mokinį Joną Žumbakį, užėmusį III vietą 12-tų klasių grupėje;
Dėkojame istorijos mokytojui Vytautui Stanioniui už mokinių parengimą ir organizavimą olimpiadai.


IIa klasės mokinį
Mantą Valaj,
rajono 10–11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiadoje užėmusį III vietą.
Dėkojame rusų kalbos mokytojai Gražinai Rimkevičienei už mokinio parengimą ir organizavimą olimpiadai.


8a klasės mokinį
Titą Perskaudą,
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajono etape užėmusį III vietą.
Dėkojame lietuvių kalbos mokytojai Gintarei Markevičienei už mokinio parengimą ir organizavimą konkursui.


rajono mokinių fizikos olimpiados nugalėtojus:
Motiejų Tamonį,
užėmusį II vietą;
Roką Šimkūną,
užėmusį III vietą;
Ernestą Sadauską,
užėmusį III vietą.
Dėkojame fizikos mokytojai Austėjai Bukauskytei už mokinių parengimą ir organizavimą olimpiadai.