Vizija, misija ir vertybės

Gimnazijos vizija

Atvira, saugi, ugdanti pilietišką asmenybę gimnazija, kurioje gera ugdytis ir ugdyti.

Gimnazijos misija

Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija teikia kokybišką ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį ir akredituotą vidurinį ugdymą, organizuoja neformalųjį ugdymą Rumšiškių ir aplinkinių seniūnijų vaikams.

Gimnazijos vertybės

BENDRADARBIAVIMAS: atvirumas dialogui, pagalba, komandinis darbas, kiekvieno atsakomybė siekiant mokyklos pažangos.

PILIETIŠKUMAS: laisvos asmenybės sąmoningas ir atsakingas rūpinimasis ne tik savimi, bet ir savo aplinka, bendruomene, lietuvių kalba ir tradicijomis.

SAUGUMAS: pagarbūs santykiai tarp bendruomenės narių palankioje darbui ir ugdymui(si) aplinkoje.

Sveikiname
gimnazijos mokinių komandą, rajono mokinių smiginio varžybose iškovojusią I-ąją vietą:
Agatą Juškevičių 8a,
Titą Perskaudą 8a,
Ugnę Kveragaitę III,
Agnę Šamatauskaitę III.
Dėkojame fizinio ugdymo mokytojui Boleslovui Černiauskui už mokinių paruošimą ir organizavimą varžyboms.

Vėjūnę Balkutę,
tapusią rajono mokinių technologijų olimpiados 9-10kl. merginų grupės II vietos laimėtoja.
Dėkojame technologijų mokytojai Margaritai Kniūkštienei už mokinės paruošimą ir organizavimą olimpiadai.


rajono mokinių istorijos olimpiados nugalėtojus:
IIa klasės mokinį Beną Šimkūną, užėmusį I vietą 10-ų klasių grupėje;
IV klasės mokinę Godą Vadeikytę, užėmusią I vietą 12-tų klasių grupėje;
III klasės mokinį Povilą Degį, užėmusį II vietą 11-tų klasių grupėje;
IIb klasės mokinį Taurą Paknį, užėmusį III vietą 10-tų klasių grupėje;
IV klasės mokinį Joną Žumbakį, užėmusį III vietą 12-tų klasių grupėje;
Dėkojame istorijos mokytojui Vytautui Stanioniui už mokinių parengimą ir organizavimą olimpiadai.


IIa klasės mokinį
Mantą Valaj,
rajono 10–11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiadoje užėmusį III vietą.
Dėkojame rusų kalbos mokytojai Gražinai Rimkevičienei už mokinio parengimą ir organizavimą olimpiadai.


8a klasės mokinį
Titą Perskaudą,
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajono etape užėmusį III vietą.
Dėkojame lietuvių kalbos mokytojai Gintarei Markevičienei už mokinio parengimą ir organizavimą konkursui.


rajono mokinių fizikos olimpiados nugalėtojus:
Motiejų Tamonį,
užėmusį II vietą;
Roką Šimkūną,
užėmusį III vietą;
Ernestą Sadauską,
užėmusį III vietą.
Dėkojame fizikos mokytojai Austėjai Bukauskytei už mokinių parengimą ir organizavimą olimpiadai.